Logo 112Drenthe

Redactie 112 0 reactie(s) vr 22 mei 2020, 17:03

Afval gedumpt aan de Kortbossen in Assen

Laatst bijgewerkt: maandag 17:22 uur

ASSEN – Op vrijdag 22 mei 2020 omstreeks 11:00 uur heeft er een afvaldumping plaatsgevonden aan de Kortbossen in Assen. Deze weg loopt achter de Bonte Wever langs.

Een getuige heeft een auto met aanhanger gezien. Er zijn 2 mannen gezien die bij dit voertuig hoorden. Eén van deze mannen was getint met een baard. Het afval lag eerst netjes op de aanhanger, maar even later gedumpt in het bos.

 

De gemeente is in kennis gesteld om het afval op te ruimen. Ondertussen stelt de politie een onderzoek in. Heeft u iets gezien? Neem dan contact op via 0900-8844

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Drenthe

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Drenthe
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.