Logo 112Drenthe

Redactie ongeval 0 reactie(s) za 24 december 2022, 16:49

Traumahelikopter naar Rolde voor ernstig ongeval op de Hoofdstraat

ROLDE – De hulpdiensten, waaronder een traumahelikopter met aan boord een Mobiel Medisch Team (MMT) zijn zaterdagmiddag opgeroepen voor een ernstig ongeval op de Hoofdstraat in Rolde. Volgens P2000 kwam de melding om 15:42 uur binnen bij de meldkamer.

Een man op leeftijd is aangereden door een auto. Het slachtoffer is nagekeken in de ambulance en hierna met spoed overgebracht naar het ziekenhuis in Assen.

112 Rolde

Meer artikelen over de inzet van hulpdiensten bij een ongeval in Rolde lees je in onze categorie 112 Nieuws Rolde. Alle 112 alarmeringen uit Rolde kan je live volgen via 112 meldingen Rolde.

112 Melding

15:42:03 24-12-22 P 1 BNN-01 HV weg letsel Hoofdstraat Rolde 038293 038434 Rolde - Blusgroep A Brandweer Aa & Hunze Drenthe

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Drenthe

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Drenthe
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.