Vrouw uit Emmen (39) aangehouden voor ernstig incident in woning Emmen
Redactie misdaad 0 reactie(s) do 21 juli 2022, 9:30

Vrouw uit Emmen (39) aangehouden voor ernstig incident in woning Emmen

Laatst bijgewerkt: donderdag 15:33 uur
EMMEN – In de nacht van woensdag 20 juli op donderdag 21 juli heeft er in een woning aan de Laan van de Marel in Emmen een incident plaatsgevonden waarbij een man ernstig gewond is geraakt. Een 39-jarige vrouw uit Emmen is aangehouden voor betrokkenheid bij het incident.

Omstreeks 01:50 uur kreeg de politie een melding van een geweldsincident in een woning. Ter plaatse troffen agenten een 55-jarige man uit Oude Pekela zwaargewond aan. Hij is zeer waarschijnlijk verwond met een scherp voorwerp en is in kritieke toestand overgebracht naar het ziekenhuis. De verdachte raakte zelf ook gewond bij het incident. Na behandeling in het ziekenhuis is zij overgebracht naar het cellencomplex. Zij zal worden verhoord.

Onderzoek
De politie houdt er rekening mee dat het gaat om een incident in de huiselijke sfeer. Er is een onderzoek ingesteld naar wat er deze nacht precies is gebeurd in de woning. Donderdag zal Forensisch Opsporing (FO) sporenonderzoek verrichten in het huis. Ook wordt er buurtonderzoek gedaan.

Deel dit artikel

Locatie

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Drenthe

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Drenthe
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.